24.OLAĞAN GENEL KURUL KONUŞMAMIZ. 24.OLAĞAN GENEL KURUL KONUŞMAMIZ. Sayın divan,Değerli meslektaşlarım, kıymetli misafirler, hanıme...           • Mali müşavirlerde iddialı aday Murat Korkmaz Mali müşavirlerde iddialı aday Murat Korkmaz Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler D...           • Korkmaz listesini tanıttı Korkmaz listesini tanıttı KSMMMO Kongresi’ne Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği ...           • Murat Korkmaz yönetimini 28 Nisanda açıklayacak Murat Korkmaz yönetimini 28 Nisanda açıklayacak   KSMMMO-Kocaeli Serbest Muhase...           • KSMMMO Başkan Adayı Murat Korkmaz KSMMMO Başkan Adayı Murat Korkmaz Murat Korkmaz, 2 Kasım 2021 tarihinde yapılan olağan üst&u...           • 5. olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği’nin, Kocaeli Sivil Toplum Merkezi&rsqu...           • 2022 Yılı Defter Tastik Ücretleri Açıklandı. 2022 Yılı Defter Tastik Ücretleri Açıklandı.(Bu linkten Ayrıntılı İncelemek içi...           • 02.11.2021 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulda Murat KORKMAZ başkan seçildi. Olağanüstü Genel Kurulu 02.11.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Kocaeli Meslekte ...           • Tahsilatlarımız Güvence altına alınmalı Tahsilatın hızlandırılması, meslek yasamızda güvence altına alınmalı Kamunun serbest muhaseb...           • Meslektaşlarımıza Açık Mektup Değerli Meslektaşımız, Şahsınızda sizi ve çalışanlarınızı selamlıyor, çalışmalarını...           
Sorgulamalar
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Olağanüstü Gelen Kurul Yapıldı.


Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı

Tek liste ile gidilen seçimli Olağanüstü Genel Kurulda Yeni Başkan Hamit Akbulut oldu.

13 Ocak 2018 Cumartesi saat 10.00’da Fuar içi Sivil Toplum Merkezinde gerçekleştirilen Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Olağanüstü Genel Kurulu dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Genel Kurulda Türkiye Meslekte Birlik Mali Müşavirler Platform başkanı Abdülaziz URAL ile platform genel sekreteri Salih ÇAKIR da katıldı.

Divan başkanlığına Salih ÇAKIR, katip üyeliklere Ayşegül BAKAL ve Samet TAŞDELEN’in seçildiği Genel Kurulda söz alan mevcut başkan Muhammet TURAN yapılan çalışmaları anlatıp, sağlık sebebi ile yeterli zaman ayıramadığından meslek davasının bayrağını kendi isteği ile devir ettiğini belirtirken tüm çalışma arkadaşlarından ve üyelerden helallik talep etti.

İkinci olarak yeni yönetim listesi başkan adayı Hamit AKBULUT Yönetim Kurulu üyesi olarak Kocaeli Mali Müşavirler Odası’nda yaptığı çalışmaları ile meslekte birlik misyonunun farklılığı ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Son olarak söz alan Platform Başkanı Abdülaziz URAL meslekte birlik misyonunun Meslek Odalarının kuruluşundan beri tüm Türkiye çapında geçirdiği süreci ve son dönem TÜRMOB ve Maliye Bakanlığı nezdinde yapılan çalışmaları anlattı ve Marmara Bölgesi olarak Kocaeli’ni çok önemsediklerini, İstanbul ile kardeş şehir olarak kabul ettiklerini, Oda Yönetimindeki temsilin güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Konuşmalar sonucu tek liste ile gidilen seçimde Hamit AKBULUT başkanlığındaki liste oy birliği ile kabul edildi.

Seçim sonrası Kocaeli Meslekte Birlik 11 kişilik Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı: Hamit AKBULUT, Filiz AYYILDIZ, Murat KORKMAZ, Ayşegül BAKAL, Erhan AYAR, Bedri KESKİN, Hayrettin ÜNLÜ, Abdülkadir ANIK, Yüksel UZUNER, Çetin AYKAN ve Oktay YAVUZ.

Seçim sonrası üyelere teşekkür eden Hamit AKBULUT eskisinden daha gayretli ve üretken bir şekilde meslekte birlik misyonunu temsil için çalışma sözü verdi.

Dilek ve temennilerde söz alan Nazır ESİRCİ, Ahmet ESER ve Remzi EŞSİZ derneğin daha iyi temsili ve gücünün arttırılması için yapılması gerekenler hakkında görüşlerini bildirdiler.

Divan başkanı Salih Çakır kapanış öncesi yaptığı konuşmada mesleğin ve meslektaşın lehine yasal düzenlemeler için TÜRMOB, Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı nezdinde somut çözüm önerileri ile teklifler getirip yasalaşmasını sağladıklarını, bugün Meslekte Birliğin getirdiği Nisbi temsil düzenlemesi ile tüm odalarda temsil imkanı bulunduğunu, bu şartları iyi değerlendirmek gerektiğini belirtti.

Genel kurul toplu çekilen katılım resmi ile sona erdi.

Haber tarihi: 16 / 01 / 2018
Haber Okunma: 2197
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KSMMMO Başkan Adayı Murat Korkmaz
Sonraki: 2022 Yılı Defter Tastik Ücretleri Açıklandı.
Site İçi Arama
Köşe Yazıları
Döviz Kuru

Anket

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'omnwebco'@'localhost' (using password: NO) in /home/omnwebco/kocaelimeslektebirlik.org.tr/anket/top.php on line 11

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/omnwebco/kocaelimeslektebirlik.org.tr/anket/top.php on line 11

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/omnwebco/kocaelimeslektebirlik.org.tr/anket/top.php on line 15
İstatistikler
Toplam: 171765
Aktif: 1
Bugün: 9
Dün: 18

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Türk Çözüm